Stanley 1-79-206

Uzamykateľný

• dobry pomer cena/vykon
    • je z plastu, ale Dewald stal 400+
    • plytke organizery nemaju priestor pre naradie

Za danu cenu som nic lepsie nenasiel a kedze som clovek lenivy, tak kufrik na koleckach je to co som potreboval

• , zakúpené v Doktor Kladivo

Keďže bude kufor využívaný na maliarske potreby v interiéri, tak uvidíme aká bude hlavne odolnosť pántov a ostatných mechanizmov.

• Šikovný organizér

35 kg
Rozkladacie
Pojazdné
Uzamykateľný

box na náradie • 3 diely • samostatne prenositeľný box aj zásuvky • uzamykateľná horná zásuvka • odolné 7" kolieska • teleskopické hliníkové držadlo • vyklápacie držadlá jednotlivých častí • zásuvky s lištami osadenými guľôčkovými ložiskami • hmotnosť 10,7 kg • rozmery balenia: 49 × 34,5 × 88,5 cm

• dobry pomer cena/vykon
    • je z plastu, ale Dewald stal 400+
    • plytke organizery nemaju priestor pre naradie

• Šikovný organizér
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v ABCnáradie

• Veľa priestoru
    • masívne zásuvky, hladký chod koľajničiek
    • pomerne kvalitné vypracovanie
    • veľa priestoru - ak sa rozšupnete a naložíte veľa náradia, vozík je ozaj ťažký :)
    • vo vrchnom boxe by sa za tú cenu patrilo vložiť aspoň jednu oddeľovaciu vložku - použil som zo starého boxu
    • na inom produkte som na zadnej strane videl dva masívne plastové háky na navinutie el. kábla (predlžovačky) - privítal by som túto funkciu aj tu
  • , zakúpené v MADMAT

Výrobok mi prišiel dole prasknutý. Neviem či to bolo ešte u predajcu alebo sa to stalo počas prepravy ale keďže to bol darček tak sme to zistili až po vybalení. Neviem ako by som pochodila keby som to reklamovala, takže do budúcna to nebudem kupovať cez internet...

• , zakúpené v ABCnáradie

dobre spracovanie,kvalita

• , zakúpené v Ručné-Náradie.sk

• dostatok miesta,kvalitne spracovanie,ergonomia.
    • treba spustat rukovet pri otvarani horneho boxu,ale stim sa da zit.

Celkova spokojnost,no uvidime v plnom nasadeni na "bojisku",ako dlho zostane vo forme.S tuto znackou
    mam zkusenosti,tak verim,ze vydrzi.

• - vela praktickych suflikov
    • - prijatelna cena
    • - nastavitelna rucka na tahanie
    • vyzera trocha lacno, hlavne zadna nastavitelna rucka na tahanie pri maximalnom vysunuti nevyzera velmi pevno

Za danu cenu velmi dobry produkt. Pre tych, ktori by chceli kvalitnejsi produkt je aj drahsia alternativa od rovnakeho vyrobcu

• Zlý výrobok, najskôr odpadnú úchytky na zásuvkách, potom sa odlomia spojovacie klipy medzi poschodiami. Vysúvacia rúčka sa zasekáva a nejde vysunúť ani zasunúť. Plasty sú ako by boli z lacného čínskeho obchodu. Odporúčam nekupovať.

Odporúčam nekupovať.